Пам’ятка з безпеки громадян на залізниці. >
< Небезпека ближче, ніж нам здається!
30.07.2021 12:42 Вік: 3 yrs
Категорія: Корисна інформація


З метою стабілізації чисельності сільськогосподарського поголів’я, збільшення виробництва продукції тваринництва, створення умов для розвитку великотоварного виробництва, постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року №107 (зі змінами від 12.05.2021 №517) на 2021 рік  затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції за напрямами:

– за наявні бджолосім’ї  – дотація надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. 

     Документи подаються до 01 жовтня 2021 року за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради.

 – за закуплені вітчизняні або імпортовані племінні тварини,  бджоли, сперму та ембріони – підтримка надається юридичним особам, фізичним особам-підприємцям, сімейним фермерським господарствам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності у розмірі до 80 % їх вартості (без податку на додану вартість).

       Документи подаються до 10 жовтня 2021 року комісії Мінагрополітики.

– відшкодування вартості тваринницьких об’єктів (тваринницькі ферми і комплекси для утримання тварин, птиці, об’єктів аквакультури, доїльні зали, підприємства з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, риби) та/або побічних продуктів тваринного походження, що належать до ІІ  та ІІІ категорій) – підтримка надається юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам-підприємцям, у тому числі сімейним фермерським господарствам, що провадять діяльність у галузі тваринництва у розмірі до 50% вартості (без урахування податку на додану вартість), а сільськогосподарським кооперативам – до 70% вартості (без урахування податку на додану вартість).

       Документи подаються до 15 листопада 2021 року до комісії Мінагрополітики.

– компенсації вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів, залучені для здійснення будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм та комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (в тому числі водоплавної та індиків), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса) та/або побічних продуктів тваринного походження, що належать до II та III категорій, у тому числі вартості обладнання згідно з проектно-кошторисною документацією.

       Надається тільки тим суб’єктам господарювання, які отримували таку компенсацію у 2018 – 2019 роках у розмірі 25 % обсягу залучених кредитних коштів на період кредитування до 5 років.

       Документи подаються до банку, з яким укладено кредитний договір.

– часткове відшкодування вартості об’єктів із  зберігання та переробки зерна (зернофуражних сховищ, елеваторів, механізованих зерноскладів, зерноочисних та зерноочисно-сушильних пунктів).

       Надається сільськогосподарським товаровиробникам — юридичним особам, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів/послуг, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, причому питома вага вартості сільськогосподарських товарів/послуг становить не менше ніж 75% вартості всіх товарів, поставлених ними за попередній податковий (звітний) рік, новоутвореним сільськогосподарським товаровиробникам, які провадять господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, за результатами кожного окремого звітного періоду на безповоротній основі в розмірі до 50% вартості (без урахування податку на додану вартість).

       Документи подаються до 15 жовтня 2021 року до комісії Мінагрополітики.

– утримання кіз та овець (за кожну наявну на 1 січня поточного року  кізочку, козематку, ярку, вівцематку  в розмірі 1000 гривень за одну голову).

         Дотація надається суб’єктам господарювання, які є власниками кіз та овець (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку.

       Документи подаються до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації до 1 липня 2021 року.

– за приріст корів (за кожну прирощену корову власного відтворення в розмірі  30 000 гривень за одну голову).

       Документи подаються Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації до 01 вересня 2021 року.