Необхідність впровадження та ефективність функціонування системи управління охороною праці на підприємствах. >
<  Отримання паспорта громадянина України обов'язкове з 14 років!
24.10.2017 09:24 Вік: 1 year
Категорія: Корисна інформація

Забезпечення соціальним захистом учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників АТО.


       Учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, надаються пільги з оплати житлово-комунальних послуг у розмірі 100 % їх вартості в межах норм, передбачених чинним законодавством, з них:

-   75% - відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-         25% - відповідно до міської комплексної програми «Соціальний захист».

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій також надаються пільги на:

-         безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;

-         першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);

-         безоплатне забезпечення санаторно – курортним лікуванням або одержання вартості самостійного санаторно-курортного лікування;

-         безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів;

-         зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства та інші.

Членам сім’ї загиблих учасників АТО надаються пільги з оплати житлово - комунальних послуг у розмірі 100 % їх вартості в межах норм, передбачених чинним законодавством, з них:

-         50% - відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

-         50% - відповідно до міської комплексної програми «Соціальний захист».

З метою визначення соціально – побутових, медичних потреб та потреби учасників бойових дій (учасників АТО) в отриманні нової спеціальності, послуг з психологічної реабілітації, проходження санаторно – курортного лікування, протезування, забезпечення жилою площею (у разі потреби поліпшення житлових умов), отримання земельної ділянки спеціалістами сектора персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради проводиться анкетування учасників антитерористичної операції.

Діючою робочою групою управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради постійно проводиться обстеження матеріально – побутових умов проживання сімей загиблих учасників антитерористичної операції та сімей учасників бойових дій у зоні проведення АТО. Узагальнена інформація щомісяця та щокварталу надається до виконавчого комітету Херсонської міської ради та до департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

 

Працівниками управління постійно ведеться інформаційно – роз’яснювальна робота щодо забезпечення соціальним захистом демобілізованих учасників бойових дій із зони АТО військовослужбовців.