Як добровільно сплачувати ЄСВ >
31.08.2018 08:24 Вік: 204 days
Категорія: Корисна інформація

Співпраця управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні з органами державної виконавчої служби


               

 

         Важливою складовою роботи по скороченню заборгованості є співпраця з відділами Державної виконавчої служби в місті Херсоні по стягненню в примусовому порядку боргів на користь Пенсійного фонду.

         У відповідності до Закону України «Про виконавче провадження» здійснення примусового виконання рішень покладається на державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Дії державної виконавчої служби спрямовані на примусове виконання рішень судів та інших органів, посадових осіб. Роботодавцям, які допускають ріст заборгованості перед Пенсійним фондом України, варто знати, що своєчасна і повна сплата загальнообов’язкових платежів в майбутньому упередить від небажаних наслідків зустрічі з органами Державної виконавчої служби, яка безпосередньо займається стягненням боргів до Пенсійного фонду.

         28 серпня 2018 року заступник начальника управління — начальник відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) Мала Л.О., разом  з заступником начальника управління - начальником відділу представництва Фонду в судах та іншіх органах юридичного управління головного управління Ткачук Л.О. провели спільну нараду з начальниками відділів  Комсомольского, Дніпровського, Суворовського районих відділів державної виконавчої служби міста Херсон ГТУЮ у Херсонській області         Кілюшник О.А., Корнієнко С.О., Андрійченко Н.В., та начальником відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби ГТУЮ в Херсонській області  Вакуленко Р.А. На нараді обговоренно питання погашення єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду України. Визначено можливі перспективи погашення заборгованності.

        

 

 

Головне упрвління Пенсійного фонду Укрїни

в Херсонській області (сервісний центр)