ДФС вперше оновила план графік на 2018 рік щодо перевірок з ЄСВ, ПДФО та військового збору >
<  Співпраця управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні з органами державної виконавчої служби
03.09.2018 15:43 Вік: 201 days
Категорія: Корисна інформація

Як добровільно сплачувати ЄСВ


 Херсонська ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області нагадує, які документи необхідно подати платникам податків до фіскальних органів для добровільної сплати ЄСВ.

Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачений пп.1 п.2 розділу V Інструкції №449.

Всі платники, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, подають до фіскальних органів за місцем проживання:

Заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) за формою згідно з додатком 3 до Інструкції №449;

-         копію трудової книжки (за наявності);

-         виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5);

-         копію документа, що посвідчує особу.

Особи, зазначені в абзаці другому п. 1 розділу V Інструкції №449, члени особистого селянського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (одночасно на пенсійне, на випадок безробіття, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та прфесійного захворювання, які спричинили втрату працездатності), надають також документ, що прідтверджує їх членство у такому господартсві.

 

 

Прес-служба Херсонської ОДПІ

ГУ ДФС у Херсонській області