ПРО ДОЗВІЛ НА ВІДЧУЖЕННЯ МАЙНА, ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЯКЕ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЮТЬ ДІТИ >
< До уваги платників збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій в місті Херсоні!
30.10.2018 14:44 Вік: 2 yrs
Категорія: Корисна інформація

Пенсійний фонд інформує!


З 22 жовтня поточного року  у Центрі надання адміністративних послуг м. Херсона на постійній основі  розпочали прийом громадян  спеціалісти Пенсійного фонду, які надаватимуть громадянам широкий спектр послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Тобто, херсонці мають можливість обрати найзручнішій для них спосіб отримання послуг - в Херсонському сервісному центрі  головного управління  Фонду в Херсонській області вже за звичною адресою: вул. Комкова, буд. 76-а  або у Херсонському Центрі надання адміністративних послуг за адресою: просп.Ушакова, буд.37 (вхід з вул. Преображенська (Декабристів).

Серед запропонованих спеціалістами Фонду послуг: надання довідкової інформації; здійснення попереднього запису на прийом до керівників Пенсійного фонду обласного рівня; консультації щодо застосування пенсійного законодавства; видача довідок з реєстру застрахованих осіб та про розмір пенсії; оформлення та видача пенсійних посвідчень, в тому числі і електронних; підключення СМС-інформування про розмір призначеної пенсії або про страховий стаж; реєстрація на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України тощо.

 

 

                                                                                                                                                 Головне управління Пенсійного

                                                                                                                                                 фонду України в Херсонській області