ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ >
< ПАМ’ ЯТКА : безпечного користування газом у побуті
08.02.2019 14:32 Вік: 159 days
Категорія: Корисна інформація

Шановні виборці (мешканці Суворовського району м.Херсона)! Запрошуємо вас перевірити себе у Державному реєстрі виборців!


31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. З метою виготовлення якісних списків виборців Центральна виборча комісія надала Вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному сайті ЦВК, у розділі “Державний реєстр виборців”, є закладка “Кабінет виборця”. Зайдіть в нього, натисніть “Перевірка включення” і внесіть обов’язкову для заповнення поля інформацію. Через деякий час ви отримаєте відповідь щодо Вашого включення до Державного реєстру виборців.

Якщо виявилося, що ви не включені до Державного реєстру виборців, зверніться до відділу ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної у м.Херсоні ради за адресою: м.Херсон, просп.Ушакова, 47, каб. 311, 312. Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8:00 до 15:00. Обідня перерва: з 12:00 до 12:45. При собі необхідно мати паспорт (копію паспорта), а для тих, у кого паспорт у вигляді ID-картки, також необхідно надати Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (копію витягу).

Нагадуємо, що заяви виборців приймаються не пізніше як за 5 днів до дня голосування. Заяви, подані пізніше вказаного строку, не розглядаються.

Довідки за телефонами: 42-01-33, 49-32-17, 22-30-57. Не упустіть нагоду скористатися своїм виборчим правом.