До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію! >
< Шановні виборці (мешканці Суворовського району м.Херсона)! Запрошуємо вас перевірити себе у Державному реєстрі виборців!
19.02.2019 16:56 Вік: 184 days
Категорія: Корисна інформація

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ БЕЗ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ


Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Законом України “Про Державний реєстр виборців” (стаття 7) передбачено, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинне бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії, тощо.

До органу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

При поданні заяви громадянин пред’являє документ (копію документу), що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді картки). До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Такими документами, наприклад, можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця роботи, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, тощо.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за пять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.

Суворовський відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, просп.Ушакова, 47, каб. 311, 312

(тел. 42-01-33, 49-32-17, 22-30-57)

Дніпровський відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, вул.Перекопська, 166, каб. 312

(тел. 35-20-04, 51-86-00)

Корабельний відділ ведення Державного реєстру виборців

м.Херсон, вул.Суворова, 29, каб. 213

(тел. 26-47-60, 22-60-75)

Прийом громадян у відділі ведення Державного реєстру виборців Суворовської районної у м.Херсоні ради здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8:00 до 15:00. Обідня перерва: з 12:00 до 12:45.