>
< До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Суворовського району
04.04.2019 14:25 Вік: 319 days
Категорія: Корисна інформація


Шановні мешканці Суворовського району! Звертаємо Вашу увагу на деякі зміни в призначенні державної допомоги. В 2019 році скасовано один вид допомоги та  запроваджено дві нових допомоги.

   1. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2019 року № 233 втратила чинність Постанова № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян», на підставі якої призначалась щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

       З 20 березня 2019 року цей вид державної допомоги не призначається.

       Всім особам, які звернулись до 20 березня 2019 року компенсаційну виплату призначено з дня звернення та буде нараховуватись до моменту втрати особою такого права.

   2. Постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68 затверджено «Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

        Виплата здійснюється отримувачу послуги (батьки, усиновлювачі, опікуни) у розмірі прожиткового мінімуму на дітей  віком до 6 років (встановленого станом на 1 січня відповідного року), за кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня, за умови укладення договору  про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

  3. Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 р. № 250 затверджено «Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях».

         Допомога надається одному з батьків дитини на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку. Допомога призначається у розмірі 1700 гривень.

       Для отримання консультації з питань призначення нових видів державної допомоги, мешканцям Суворовського району необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради за адресою: М. Херсон, вул. Маяковського, 8, кабінет № 3.