Інформація для об’єднань і виконавців комунальних послуг, управителів багатоквартирних будинків >
< Суворовський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області інформує:
14.05.2019 16:30 Вік: 1 year
Категорія: Корисна інформація

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО –КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ


Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться у грошовій формі починаючи з жовтня 2019 року.

Виплата розрахованої суми пільги буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору.

За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання такої заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк».

У разі будь яких змін (складу сім’ї, місця проживання пільговика, тощо), особам, які мають право на пільги та проживають на території Суворовського району до 20 вересня 2019 необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради, каб. 19 за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського,8 із зазначенням змін, які відбулися.

Прийомні дні: пн.,вт.,чт.,пт. з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 15.00 (у п’ятницю з 13.00 до 14.00, середа – неприйомний день). При собі мати: паспорт, ід. код, пільгове посвідчення, особові рахунки з оплати житлово –комунальних послуг (комунальні книжки).

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 26 34 28.