До уваги платників ЄСВ в місті Херсоні - з 02 травня 2019 року вступають в дію нові рахунки для сплати ЄСВ. >
< ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО –КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ
20.05.2019 09:08 Вік: 1 year
Категорія: Корисна інформація

Інформація для об’єднань і виконавців комунальних послуг, управителів багатоквартирних будинків


 

        Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово - комунальних послуг у грошовій формі», від 17 квітня 2019 року № 373,  внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848.     

        У Положенні визначено, що АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунки управителів багатоквартирного будинку, об’єднань і виконавців комунальних послуг, на підставі договорів, що укладаються між АТ «Ощадбанк» (його установами) та управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг. Типову форму договору визначає АТ «Ощадбанк», за погодженням з Мінсоцполітики.

        Крім того, відповідно до вказаних змін, розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій формі збільшується на розмір комісійної винагороди АТ «Ощадбанк», що становить 0,7 відсотка такого розміру.

        Зазначена комісійна винагорода утримуватиметься із сум, нарахованих субсидій у грошовій безготівковій формі.

        Виходячи з вищезазначеного, для своєчасного отримання мешканцями району житлових субсидій, вам необхідно укласти договір з АТ «Ощадбанк» та повідомити управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради про його укладення у найкоротший термін.