Діють зменшені штрафи за порушення вимог трудового законодавства для роботодавців >
< Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»
02.03.2020 13:55 Вік: 33 days
Категорія: Корисна інформація

Легальна заробітна плата – запорука стабільного майбутнього


  Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Використання нелегальної найманої праці веде до порушення прав людини.

  Отримуючи заробітну плату у «конвертах», працівники позбавляють себе соціальних гарантій. І головне – через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають соціальну захищеність, страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії за віком, по інвалідності та інших випадках, передбачених законодавством.

  Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення  позитивного результату. Для роботодавців – це  позитивний імідж та  репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків, а для працівників – основа стабільного майбутнього.     

  Закликаємо шановних роботодавців привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до чинного трудового законодавства, не чекаючи проведення перевірки, виплачувати і відображати у звітності реально виплачену зарплату, що обійдеться значно дешевше, ніж сплата штрафу, а працівників просимо не погоджуватись на роботу без належного оформлення! Не позбавляйте себе та найманих працівників соціальних благ, забезпечте гідну старість, не сприяйте порушенню трудового законодавства, виплачуючи заробітну плату нижче рівня встановленої в Україні  мінімальної заробітної плати, або виплати її незаконним шляхом, тобто у «конвертах». Несвоєчасна сплата єдиного внеску до бюджету України не лише ставить під загрозу вчасне фінансування пенсій та підвищення розміру пенсійних виплат, але й позбавляє нині працюючих осіб права на соціальний захист.