Зберігаймо психоемоційну гігієну у боротьбі з коронавірусом >
< Основні профілактичні заходи щодо протидії коронавірусу
24.03.2020 09:49 Вік: 185 days
Категорія: Корисна інформація

Основні профілактичні індивідуальні заходи з профілактики захворювань, спричинених коронавірусом


  Профілактична дезінфекція починається негайно при виникненні загрози захворювання з метою попередження проникнення і розповсюдження збудника захворювання в колективи людей на об'єктах, в установах, на територіях і т.д., де це захворювання відсутнє, але є загроза його занесення ззовні.

  Прості  дезінфекційні засоби можуть вбити вірус, унеможливлюючи зараження людей.

Елементарна дезінфекція включає засоби особистої гігієни:

  • Якомога частіше мийте руки за допомогою дезінфікуючих засобів з умістом спирту або з милом та водою, після чого обов'язково просушуйте руки паперовими рушниками для рук.
  • При кашлі та чханні прикривайте рот та ніс зігнутою в лікті рукою чи серветкою, яку після використання слід негайно викинути у смітник і промити руки.
  • Уникайте контактування з людьми, які мають симптоми респіраторних захворювань: кашель, лихоманка, ломота в тілі, або збереження обов’язкової дистанції та обмеження часу при контакті (не менше 1 метра).
  • Якщо у вас гарячка, кашель та утруднене дихання, негайно зверніться до лікаря й повідомте його про стан здоров’я, зазначивши про всі свої останні контакти й подорожі;
  • Забезпечте вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів, регулярне провітрювання приміщень.

  Пам’ятайте, що особливо швидко знезаражуються віруси розчином хлоровмісних та інших дезінфекантів. Для вологого прибирання приміщення використовують традиційні, давно відомі засоби, які позитивно себе зарекомендували: 2,5% мила, 0,5 розчин соди, 0,2 розчин лимонної кислоти та засоби побутової хімії, які мають дезінфікуючі властивості, зареєстровані відповідно до законодавства та такі, що мають чинне Свідоцтво про державну реєстрацію.

Здоров’я Вам та Вашим родинам!