Інформація для одержувачів державної допомоги >
<  Допомога на дітей ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.
12.05.2020 11:43 Вік: 137 days
Категорія: Корисна інформація

До уваги роботодавців!


 Постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

         Порядком передбачено допомогу по частковому безробіттю на період карантину

         Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається міським центром зайнятості роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням діяльності внаслідок карантину, а також у разі зупинення діяльності роботодавця внаслідок карантину, яке призвело до часткового або повного скорочення тривалості робочого часу його працівників.

         Для отримання вищезазначеної допомоги роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва потрібно звернутися до Херсонського міського центру зайнятості за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 7-А, або за номерами телефонів: 46-11-50, 46-11-68.