>
< Онлайн-курс «Кіберняні»
16.06.2020 14:16 Вік: 1 year
Категорія: Корисна інформація

Якщо ви любите дітей і шукаєте роботу, то вам – у патронатні вихователі !!!


  Сімейний патронат – це інноваційна комплексна соціальна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин (СЖО). Ця послуга передбачає тимчасовий догляд і виховання дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах і потребує захисту, в сім’ї патронатного вихователя, та одночасне надання фахівцями соціальної сфери інтенсивних підтримуючих послуг сім’ї дитини для відновлення її здорового функціонування.

 Хто такі патронатні вихователі?

 Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю (від 3 до 6 місяців), та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування.

Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі; проживають на спільній житловій площі; мають позитивний досвід виховання дітей; одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю; пройшли курси спеціальної підготовки; відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Оплата послуг патронатного вихователя та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів у розмірі та порядку, визначених Кабінетом Міністрів України

 Ви можете допомогти маленькій людині пізнати світ і знайти себе в ньому, навчити дитину радіти життю, більше посміхатися і любити людей, що живуть навколо.

 З питань створення патронатних сімей звертайтеся до:

 Херсонського міського Центру соціальних служб для дітей, сімї та молоді за адресою: м. Херсон, вул. Cуворова, 6, тел. (0552) 46-15-97, 46-74-34

 Служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради                         за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова 47, 3 поверх, каб. № 332, 328, 341)

тел.  (0552) 22-35-33; 26-51-91