Про особливості списання єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування >
< Інформація для внутрішньо переміщених осіб
02.07.2020 16:41 Вік: 313 days
Категорія: Корисна інформація

Пам’ятка щодо отримання одноразової допомоги «пакунок малюка»


 Відповідно до пункту 6 Порядку забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 172, у разі відсутності в закладі охорони здоров’я «пакунку малюка» на день виписки новонародженої дитини видається довідка про те, що «пакунок малюка» в закладі охорони здоров’я не видано.

 Батькові або матері новонародженої дитини які не отримали «пакунок малюка», необхідно надати до органу соціального захисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини заяву у паперовій формі, та довідку про неотримання «пакунка малюка» в закладі охорони здоров’я.

 Після поставки «пакунка малюка» до органу соціального захисту населення отримувачів допомоги буде забезпечено одноразовою допомогою.              «Пакунок малюка» видається його отримувачу при народженні дитини у закладі охорони здоров’я або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини структурними підрозділами з питань соціального захисту населення не пізніше ніж через 60 календарних днів з дати її народження.