Майже кожній пожежі можна запобігти! >
< Про особливості списання єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
15.07.2020 15:07 Вік: 300 days
Категорія: Корисна інформація

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ТА ФОП, ЯКІ Є ЗАСТРАХОВАНИМИ ОСОБАМИ


Херсонський міський центр зайнятості запрошує Вас отримати ДОПОМОГУ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ!

Щоб зменшити фінансове навантаження на суб'єктів підприємництва в період карантинних обмежень Уряд запровадив низку програм підтримки малого та середнього бізнесу.   

Отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть:

·        Роботодавці з числа  суб’єктів малого та середнього підприємництва,  для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати;

·        Фізичні особи-підприємці, які є застрахованими особами.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину потрібно:

1) Звернутися протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності до центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування 

2) Надати довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні 6 місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності

3) Надати копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності

Допомога надається:

·        за кожну годину, на яку працівникові скорочено передбачувану законодавством тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові відповідного розряду.

·        фізичній особі-підприємцю, який є застрахованою особою, із розрахунку двох третин бази нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Наразі, розмір зазначеної допомоги не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом, на сьогодні, 4723 грн.

Сума допомоги по частковому безробіттю на період карантину надається на строк зупинення (скорочення) діяльності та протягом 30 календарних днів після завершення карантину. Виплата працівникам допомоги по частковому безробіттю на період карантину здійснюється роботодавцем, з яким оформлено трудові відносини (крім осіб, які отримують пенсію та крім осіб, які працюють у роботодавця за сумісництвом).

            Запрошуємо Вас до Херсонського міського центру зайнятості для можливого отримання ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ на період карантину.

За довідками звертатися за адресою:

м. Херсон, вул. Стрітенська, 7-А, 2 поверх

та за телефонами 461152, 461168, 460506