Порядок відшкодування вартості послуги по догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» >
< Запис в трудовій не є гарантією зарахування стажу
14.09.2020 10:34 Вік: 74 days
Категорія: Корисна інформація

Відбулися зміни в отриманні державної допомоги


 У зв'язку зі змінами механізму визначення права отримання державної допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, з'явилася додаткова потреба у зверненні до Херсонського обласного центру зайнятості.

          Надаємо наступну інформацію для ознайомлення:

          Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» (далі закону) статус безробітного може набути особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи.

          Також відповідно до пункту 2 статті 44 Закону, зареєстровані безробітні зобов'язані:

–       самостійно або за сприяння служби зайнятості здійснювати активний пошук роботи;

–       відвідувати центр зайнятості у визначений і погоджений з ним час, але не рідше ніж один раз на тридцять календарних днів;

–       дотримуватися письмових індивідуальних рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, зокрема брати участь у заходах, які пов'язані зі сприянням забезпеченню зайнятості населення.

 Звертаємо Вашу увагу на потребу в усвідомленому ставленні  до дотримання дисципліни під час перебування на обліку в Центрі зайнятості.