>
< Про можливість звернення до органу соціального захисту
03.11.2020 13:26 Вік: 160 days
Категорія: Корисна інформація

Діє програма призначення житлових субсидій


  З наближенням опалювального сезону 2020 – 2021 р.р. постає актуальним питання сплати комунальних платежів.

         Головним механізмом  забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.

         Завдяки програмі житлові субсидії малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги.

         Звертаємо вашу увагу на те, що згідно підпункту 5 пункту 14 Положення «Про спрощення порядку надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), житлова субсидія не може бути призначена за наявності боргу сумою більшою за 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

        Разом с тим, за наявності заборгованості житлову субсидію може бути призначено за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства, з урахуванням обставин, що склалися.

        Крім того, субсидію з наявним боргом можливо призначити за умови укладення договору реструктуризації заборгованості  споживача з оплати житлово-комунальних послуг.

          Для оформлення субсидії запрошуємо звернутися до управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 8; телефони: 22-33-35, 26-36-68.