Інформація для громадян, які отримують житлову субсидію >
< Реабілітація дітей з інвалідністю
15.03.2021 15:08 Вік: 28 days
Категорія: Корисна інформація

ПОСЛУГИ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО


Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради (далі - Управління) запрошує учасників антитерористичної операції отримати послуги з психологічної реабілітації відповідно до «Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях», затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 р. № 1057.

Для проходження психологічної реабілітації необхідно звернутися до Управління із заявою  до якої додаються:

- копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни;

- копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

- копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

- копії паспорта громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради,  просп.Ушакова, 47, кабінет №317. Тел. 26-69-65, ел.адреса syvzax@ukr.net.