До уваги осіб з інвалідністю стосовно ремонту ТЗР >
14.07.2021 16:13 Вік: 21 days
Категорія: Корисна інформація

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона інформує.


Шановні мешканці Суворовського району !

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона надає соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим (з числа осіб похилого віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як 4 місяці).   

Територіальним центром надаються такі соціальні послуги: догляд вдома, представництво інтересів, соціальна адаптація, консультування. Громадянам надається необхідна допомога в адаптації до сучасних умов життя, створення можливостей для розширення кола спілкування, урізноманітнення дозвілля, обміну досвідом, формування активної соціальної позиції в суспільстві та здобуття нових знань. Саме з цією метою розпочато набір слухачів на безкоштовні комп’ютерні, психологічні та інші курси в рамках соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». Також є можливість отримати послуги психолога, медичної сестри, перукаря, швачки, майстра з дрібного ремонту.

Шановні мешканці району, якщо Вам відомо про громадян, які потребують допомоги просимо проінформувати Територіальний центр:        м. Херсон, вул. Маяковського, 18, тел. 26-51-75, 22-59-58.

Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.45 (обідня перерва з 12.00 до 12.45).