Статистична інформація про діяльність Cуворовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області за I півріччя 2021 року. >
<  Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона інформує.
14.07.2021 16:18 Вік: 21 days
Категорія: Корисна інформація

До уваги осіб з інвалідністю стосовно ремонту ТЗР


Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що особам, які користуються технічними та іншими засобами реабілітації (колясками, протезами верхніх та нижніх кінцівок та ін.), отриманими через органи соціального захисту, починаючи з 1 січня 2021 року, необхідно звернутися до підприємства з заявою у вільній формі для укладання договору на здійснення післягарантійного ремонту та технічного обслуговування виробу за рахунок коштів державного бюджету.

Ознайомитись з переліком підприємств, які мають право виконувати ремонт та технічне обслуговування засобів реабілітації можна на сайті Міністерства соціальної політики за посиленням:

 https://www.msp.gov.ua/content/zabezpechennya-tehnichnimi-ta-inshimi-zasobami-reabilitacii-specavtotransportom.html

Ремонт проводиться підприємством за заявкою особи поданою до територіальних відділень Фонду. Сумарний розмір видатків на ремонт засобів реабілітації за весь період експлуатації не може перевищувати 70 відсотків граничної ціни засобу, встановленої Мінсоцполітики. При цьому до видатків на ремонт крісел колісних з електроприводом або електроскутерів вартість заміни акумуляторів не включається та підприємству не відшкодовується.

Вартість акумуляторів для їх заміни відшкодовується особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, учасникам АТО, які були забезпечені кріслом колісним з електроприводом або електроскутером, один раз на два роки (не більше двох одиниць) у разі їх самостійного придбання, що підтверджується видатковою накладною (товарним чеком).

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: пр. Ушакова, 47, каб. №340 (syvzax@ukr.net) або до Територіального відділення фонду соціального захисту інвалідів за адресою: пр. Інженера Корсакова, 5а, т.49-02-12 (Kherson@ispf.gov.ua).