До уваги батьків дітей з інвалідністю >
< До уваги осіб з інвалідністю стосовно ремонту ТЗР
15.07.2021 16:30 Вік: 19 days
Категорія: Корисна інформація

Статистична інформація про діяльність Cуворовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області за I півріччя 2021 року.


Станом на 01.07.2021 року на обліку Суворовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації»  в Херсонській області  перебуває 114 осіб, з  них:

звільнені від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком – 87 осіб, з них 1 неповнолітній,

 позбавлення права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю – 6 осіб,

засуджені до покарання у виді громадських робіт – 11 осіб,

засуджені до покарання у виді штрафу – 10 осіб,

            Впродовж I півріччя 2021 року по обліку Суворовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області пройшло 150 осіб, з них:

108 осіб, звільнені від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком, з них 1 неповнолітній,

 11 осіб, засуджених до позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю,

14 осіб, засуджених до покарання у виді громадських робіт,

17 осіб, засуджених до покарання у виді штрафу,

            Досудова пробація  — це забезпечення суду формалізованою інформацією, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності. Так, у рамках реалізації досудової пробації персоналом Суворовського районного відділу було складено та направлено до суду 5 досудових доповідей.

Для забезпечення ефективного індивідуального планування соціально-виховної роботи з суб’єктами пробації та підготовки їх до звільнення з установ виконання покарань, згідно зі ст. 21 Закону України «Про пробацію»,  на постійній основі забезпечено ведення у підрозділі бази організацій надавачів відповідних послуг (банку ресурсів) незалежно від форми власності, які працюють в межах адміністративно-територіальної одиниці. Загальна кількість організацій, з якими співпрацює уповноважений орган з питань пробації – 20.

З метою реалізації проєкту «Заради життя: якісні інтегровані послуги з ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусного гепатиту С для людей в конфлікті з законом» продовжується співпраця між філією Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, Управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, Херсонським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом, Херсонською міською протитуберкульозною поліклінікою, КУ «Обласний наркологічний диспансер» та ХМГО «Асоціація 21 століття» згідно укладеного Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, згідно якого на базі філії функціонує Консультативний кабінет з питань надання вище зазначених послуг громадянам, які перебувають на обліку уповноважених органів з питань пробації м. Херсона.