Шановні мешканці! >
< Статистична інформація про діяльність Cуворовського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області за I півріччя 2021 року.
16.07.2021 14:42 Вік: 19 days
Категорія: Корисна інформація

До уваги батьків дітей з інвалідністю


З метою покращення умов для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами в серпні 2021 року в Державній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Міністерства соціальної політики України, яка розташована в селі Лютіж, Київської області відкривається дитяче реабілітаційне відділення.

Відділення оснащене роботизованим комплексом для локомоторної терапії дітей та розраховане на одночасне надання реабілітаційних послуг 50 дітям з інвалідністю.

Запрошуються діти з інвалідністю від 3-х років з ураженням опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, які станом на 01.07.2021 року не потрапили до черги на отримання реабілітаційних послуг у 2021 році, але мають показання та потребу для проходження комплексної реабілітації.

Для отримання направлення в центр звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Херсон, пр.Ушакова, 47, к.345