Небезпека ближче, ніж нам здається! >
< До уваги роботодавців!
22.07.2021 10:53 Вік: 63 days
Категорія: Корисна інформація

Інформація для учасників бойових дій антитерористичної операції, осіб з інвалідністю внаслідок війни.


ГО «Центр зайнятості Вільних людей» реалізується проект, спрямований на соціально-економічну підтримку реінтеграції ветеранів та членів їх сімей, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції (далі – проект). Мета вищезазначеного проекту – сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні. Учасники проекту мають можливість отримати грант на курси перекваліфікації, підвищення кваліфікації або навчання в розмірі до 400 євро.

 Участь у проекті можуть прийняти учасники бойових дій антитерористичної операції, особи з інвалідністю внаслідок війни, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, які мають низький рівень доходу, є безробітними.

Проект складається з наступних етапів:

- онлайн реєстрація у проекті;

- проходження 2-денного тренінгу з адаптації військового досвіду та цивільної кар’єри;

- підготовка та захист проектної заявки з отримання гранту до 400 євро;

- проходження навчання – у разі позитивного рішення про надання гранту;

- консультації спеціалістів щодо кар’єрного розвитку під час чи після проходження навчання.

 Реєстрація учасників проекту здійснюється за посиланням: bit.ly/ПрофесійніКурси. Набір у проект відбувається на постійній основі до 31 серпня 2021 року.

За більш детальною інформацією звертатися до менеджерки з комунікацій ГО «Центр зайнятості Вільних людей» – Ліни Мачульської, тел. (098) 481 65 99.