>
< Графік особистого виїзного прийому громадян головою Суворовської районної у м. Херсоні ради
07.09.2021 13:07 Вік: 16 days
Категорія: Корисна інформація

ЗВЕРНЕННЯ голови Суворовської районної у м. Херсоні ради до мешканців району


Шановні призовники Суворовського району м. Херсона!

 

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України шанування її державних символів є обов'язком громадян України  (ст. 65 Конституції України).

У житті кожної людини настає момент, коли потрібно зробити для себе вибір – від мрій та фантазій перейти до досягнення намічених цілей. Проходження строкової військової служби – найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії. Служба у війську - це можливість випробувати себе і стати справжнім професіоналом та чоловіком (мужнім і смиливим козаком славетного козацького роду).

Проходження строкової військової служби - це підготовка до можливої подальшої служби за контрактом. В умовах сучасного військового протистояння ухилення від призову не допустиме, адже потреба України у військових резервах наразі дуже велика.

Призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути до військового комісаріату в строк, зазначений в повістці. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову (п.8. ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення до військові частини виповнилося 18 років, старші особи, які не досягли 27-річного віку.

Відповідно до рішення Ради національної безпеки та оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744, військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання бойових завдань, а проходять військову службу в частинах та забезпечують їхню життєдіяльність.

Підставте своє міцне козацьке плече рідній неньці Україні вже сьогодні - прийдіть до призовної дільниці для проходження медичної комісії та виконайте свій конституційний обов’язок.

Ваша призовна дільниця: м. Херсон, пров. Й. Пачоського (Спартаковський), 72 - Херсонський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України.