Відбулися зміни у наданні субсидій !!! >
29.10.2021 10:09 Вік: 34 days
Категорія: Корисна інформація

До уваги отримувачів соціальних допомог


Управлінням соціального захисту населення Суворовської районної у місті Херсоні ради здійснено автоматичний розрахунок субсидії на опалювальний період 2021–2022 р.р. Триває прийом документів для призначення субсидії на опалювальний період для громадян, яким згідно законодавства не було призначено субсидію в автоматичному режимі. Для отримання субсидії з 01 жовтня 2021 року документи необхідно надати до 30 листопада 2021 року.

         У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації з COVID-19 та введенням «червоної зони» у Херсонській області, пропонуємо надавати документи для призначення субсидії поштою або в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики.

         Консультації щодо призначення субсидії або державної допомоги можна отримати за телефоном 22-33-35. Адреса управління соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради: вул. Маяковського, 8.

Список електронних сервісів:

Система призначення допомоги при народженні дитини – http://e-services.msp.gov.ua/

Система попередньої реєстрації документів для призначення житлової субсидії – http://subsidii.mlsp/gov.ua/

Електронна послуга «Муніципальна няня» – http://e-nanny.ioc.gov.ua/

Комплексна електронна послуга «Е-малятко»: допомога при народженні дитини та допомога багатодітним сім'ям – http://e-nanny.ioc.gov.ua/