Безоплатне забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю засобами технічної реабілітації (ТЗР) >
< До уваги отримувачів соціальних допомог
19.11.2021 11:54 Вік: 13 days
Категорія: Корисна інформація

Відбулися зміни у наданні субсидій !!!


Внесено зміни до Порядку призначення житлових субсидій (Постанова Кабінету Міністрів України від 15.11.2021 р. № 1184)

Раніше субсидія не призначалась у разі, якщо на 1 число місяця з якого призначалась субсидія, у заявника була загальна заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув, у розмірі 340 грн. (20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Відтепер ця сума збільшена до 680 грн. (40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Згідно змін, житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів, але доходи від такого продажу не враховуються у сукупний дохід домогосподарства.

Після внесених змін субсидію можливо буде призначати і у разі, якщо у власності громадянина є більше ніж одне житлове приміщення, за умови, що  він отримав житло у спадщину і жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду (цей факт підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства).

Раніше субсидія не призначалась при наявності депозиту, сума якого перевищувала 100 тисяч гривень. Відтепер враховується загальна сума всіх депозитів громадянина. Ця загальна сума не повинна перевищувати 100 тисяч гривень. Крім того враховується наявність облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує  100 тис. гривень.