Щодо навчання для фізичних осіб основ догляду за окремими категоріями громадян >
< Професійна орієнтація для пільгової категорії громадян.
02.12.2021 16:38 Вік: 52 days
Категорія: Корисна інформація

Одноразова матеріальна допомога особам, які постраждали від торгівлі людьми


Ст. 1 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та Постановою КМУ від 23.05.2012 року № 417 «Про затвердження Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» визначено, що особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися із заявою за місцем перебування до місцевої держадміністрації про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Допомога виплачується особі, якій встановлено статус постраждалої від торгівлі людьми відповідно до Постанови КМУ від 25.07.2012 року № 660 «Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми» за місцем проживання (перебування) у розмірі трьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років; діти віком від шести до 18 років; працездатні особи; особи, які втратили працездатність), установлених на момент звернення.

Для отримання матеріальної допомоги особа або законний представник подає разом із заявою такі документи:

копію довідки про встановлення статусу особи, яка постраждала від  

    торгівлі людьми;

копію пільгового посвідчення;

копію довідки про участь в АТО;

копію документа, що посвідчує особу та ідентифікаційний код;

копію документа, що підтверджує непрацездатність особи (у разі потреби).

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м.Херсоні ради,  вул. Б.Мозолевського, буд.3, каб.8. Тел. 26-69-65, ел.адреса syvzax@ukr.net.