Оздоровити дітей з інвалідністю >
< Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни: встановлення статусу та видача посвідчення
16.08.2023 11:06 Вік: 251 days
Категорія: Корисна інформація

Статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів


Прийом документів для отримання статусу дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів здійснюється Службою у справах дітей Суворовської районної у місті Херсоні ради, відповіднодо Постанови КМУ від 05.04.2017р. №268 «Про затвердження порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів», за адресою: м. Херсон, вул.Маяковського, 5, каб.3.

     Для надання статусу законний представник дитини або у разі, коли дитина переміщується без супроводження батьків або осіб, які їх замінюють, її родичі (баба, дід, прабаба, прадід, тітка, дядько, повнолітні брат або сестра), вітчим, мачуха, представник органу опіки та піклування подають до служби у справах дітей заяву про надання статусу, згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних” і засвідчені в установленому порядку копії таких документів:

-свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

-документа, що посвідчує особу заявника;

-довідки про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи (у разі наявності);

-витягу з реєстру територіальної громади (у разі наявності). У разі відсутності відомостей про задеклароване/зареєстроване місце проживання/перебування дитини або документів, доказами підтвердження її місця проживання/перебування на території, на якій ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованій Російською Федерацією, можуть бути відомості, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або документи про право власності батьків або дитини на рухоме чи нерухоме майно, або свідоцтво про базову загальну середню освіту, або атестат про повну загальну середню освіту, або документ про професійно-технічну освіту, або табель успішності, або учнівський квиток, або медичні документи, або свідоцтво про народження дитини.

У разі отримання поранення, контузії, каліцтва також подаються виписки з медичної картки дитини або консультаційного висновку спеціаліста, видані після медичного обстеження та лікування дитини в закладах охорони здоров’я та науково-дослідних установах.

УВАГА! Якщо дитина зазнала психологічного насильства, до вищевказаних документів додати висновок оцінки потреб сім’ї (особи) у соціальних послугах, для отримання якого необхідно звернутися з заявою на електронну адресу Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді e-mail: Status.kherson@ukr.net