Задніпряний Андрій Вікторович – голова Суворовської  районної у місті Херсоні ради.

 

Рубанець Віталій Васильович – заступник голова Суворовської  районної у місті Херсоні ради.

 

Добуш Ярослав Тарасович – керуючий справами виконкому.

 

Керівники структурних підрозділів Суворовської  районної у місті Херсоні ради та їх заступники:

 

Управління праці та соціального захисту населення

Безкоровайна Алла Петрівна – начальник управління праці та соціального захисту населення;

Рудницька Галина Павлівна – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення-начальник відділу з питань призначення державної допомоги;

Луговенко Вікторія Анатоліївна - заступник начальника відділу-завідувач сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення;

Скороход Ольга Олександрівна - начальник відділу з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення;

Агеєнко Микола Григорович - начальник відділу з питань соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення;

Грушевенко Наталія Федорівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер управління праці та соціального захисту населення;

Подолянська Інна Володимирівна - заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - головного бухгалтера управління праці та соціального захисту населення.

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона

Корнієнко Тетяна Едуардівна - директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона;

Сластеніна Тетяна Михайлівна – заступник директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона.

 

Відділ організаційно-кадрової роботи

Сіроштан Нонна Вікторівна – завідувач відділу організаційно-кадрової роботи.

 

Загальний відділ

Бурдіна Галина Вікторівна – завідувач загального відділу.

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Міусова Катерина Анатоліївна – завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців.

 

Відділ з питань життєдіяльності району

Ткаченко Людмила Вячеславівна – заступник завідувача відділу-завідувач сектора з питань житлового господарства району відділу з питань життєдіяльності району.

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Третьяк Олена Олександрівна – завідувач відділу бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер.

 

Служба у справах дітей

Дюкар Любов Федорівна – начальник служби у справах дітей.