З метою спрощення надання суб’єктами господарювання інформації про
діяльність ветеранського простору та для включення закладу до Переліку ветеранського простору
Мінветеранів розроблено форму, розміщену за посиланням: http://surl.li/caxhxm.
Також, Мінветеранів з метою надання інформаційної, консультаційнометодичної та іншої допомоги суб’єктам господарювання, які мають ініціативу
створити ветеранський простір, за посиланням http://surl.li/gcegrl розміщено
відповідну форма збору інформації.

Google Docs (http://surl.li/gcegrl)
Форма подання інформації для надання допомоги у створенні ветеранського простору
Міністерство у справах ветеранів України з метою надання інформаційної, консультаційно-методичної та іншої допомоги у створенні ветеранського простору пропонує заповнити цю форму

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері

 

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

 

Знання, отримані під час курсу, допоможуть проєктувати та керувати базами даних, писати SQL-запити, а також продовжити навчання за будь-яким напрямом розробки.

 

“Наразі це вже п’ята програма, яку підтримує Український ветеранський фонд, що надає  ветеранам та їхнім родинам комплексну можливість навчання та працевлаштування. Це один із важливих етапів переходу до цивільного життя для наших захисників та захисниць, а також підтримка для родин ветеранів, які шукають нових можливостей самореалізації. Крім того, отримані навички в ІТ сфері можна буде застосовувати з користю для зміцнення оборони країни”, — каже Руслана Величко-Трифонюк, виконуюча обов’язки виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

 

У програмі курсу:

     загальна інформація про системи управління базами даних;

     зв’язок «клієнт-сервер»;

     нормальні форми, денормалізація;

     зв’язки між таблицями;

     основні типи даних;

     функції;

     тригери;

     soft skills – навички, потрібні для роботи в ІТ-індустрії;

     поради з пошуку роботи, підготовка резюме тощо.

 

Формат навчання:

     заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у понеділок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Досвідчені ментори розповідатимуть теоретичні основи, а також розбиратимуть практичні роботи і задаватимуть домашнє завдання. Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн.

 

Старт курсу – 9 липня, тривалість – 8 тижнів.

 

Що потрібно для навчання:

     ноутбук (компʼютер), доступ до інтернету, час для виконання домашніх занять.

 

Учасники та учасники, які успішно завершать курс, отримають сертифікат.

 

Зареєструватися на курс можна до 2 липня, заповнивши форму: https://cutt.ly/VepVRrEC 

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної “Єдиної ветеранської лінії”. Таке рішення є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики. Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України. Сервіс запущено 20 березня 2024 року командою Мінветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України у тестовому режимі для надання якісних консультацій та підтримки ветеранської спільноти. “Єдина ветеранська лінія” є безоплатною та працює щодня з 8 до 20 години. За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці надають консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

        Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним.
Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя, а також створити місток між ветеранами й суспільством через серію глибоких інтерв'ю, освітній контент, майстер-класи та інтерактивні сесії.
Ведуча проєкту “Спектри” — Катерина Супрун, журналістка Мілітарного. Перший гостем передачі став ветеран, засновник ветеранського видавництва та співведучий наступних програм проєкту “Спектри” — Марко Мельник.
“Зараз перед українським суспільством стоїть задача розмити межу, щоб ветерани могли повертатися в цивільне життя й займати свою нішу, яка би не відокремлювала їх. Я розумію ветеранів як органічну частину суспільства. Й не має бути штучного поділу з боку цивільних, коли вони відмежували ветеранів, як ту категорію, яка платить свою ціну за перемогу на війні, а інша частина суспільства почувається комфортно, делегувавши повноваження із захисту. Такого поділу не повинно бути”, — каже ветеран Марко Мельник.
Кожна з програм матиме свою тему й спікера. Гості з ведучими обговорюватимуть права, можливості, психологічну підтримку, реадаптацію, болі та прагнення ветеранів.
Програма виходитиме щовівторка о 18:00 на ютуб-каналі Мілітарного. Перший випуск доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3RiFH82PdEQ

    Міністерство соціальної політики України  проведе онлайн-опитування стосовно доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення. Розміщені за посиланням. https://nssu.gov.ua/socialni-poslugi/dostupnist-publichnykh-posluh?v=6639d015bf228