Інтернет-приймальня

 

Шановні мешканці району, щиро вдячні вам за небайдуже ставлення до проблем нашого району.

Одночасно інформуємо, що Ваш лист в електронній формі не є офіційним зверненням, він не підпадає під дію норм Закону України "Про звернення громадян", зокрема щодо термінів розгляду та вимог до оформлення звернень. Інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді, обов’язково буде взята до відома, а у разі невідкладності – до оперативного реагування та вжиття термінових заходів.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громодян" передбачено, що письмове звернення окрім традиційного надсилання поштою або передання грамодянином до відповідного органу, установи може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв"язку (електронне звернення).

У такому зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я,  по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.

Повідомляємо також, що Ви можете звернутися особисто до загального відділу Суворовської районної у м.Херсоні ради з письмовою заявою за адресою: м. Херсон, просп.Ушакова, 47, третій поверх, каб 338, або надіслати листа поштою за адресою: 73000, м. Херсон, просп.Ушакова, 47, виконавчий комітет Суворовської районної у м.Херсоні ради.

e-mail: 2010suvispolkom@ukr.net

Зворотній зв'язок