04 cічня 2022 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Ямщикову Наталю Олександрівну на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 листопада  2021 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Яритіна Дмитра Олександровича на посаду головного спеціаліста загального відділу як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

01 квітня  2021 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Сокол Олену Олегівну на посаду головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

18 березня  2021 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Скляр Ольгу Володимирівну на посаду головного спеціаліста  відділу організаційного та юридично-кадрового забезпечення як таку, що визнана переможцем  конкурсу.

05 жовтня  2020 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Садову Олену Михайлівну на посаду головного спеціаліста сектора персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги відділу з питань соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)  як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 вересня  2020 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Іжик Тамару Володимирівну на посаду провідного спеціаліста служби у справах дітей як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

17 березня  2020 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Чеснокову Олесю Валеріївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

03 березня  2020 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Мустяцу Оксану Миколаївну на посаду головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

22 січня 2020 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Айралову Людмилу Михайлівну на посаду провідного спеціаліста відділу організаційного та юридично-кадрового забезпечення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

02 грудня  2019 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Юрченко Вікторію Леонідівну на посаду провідного спеціаліста сектора персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги відділу з питань соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

03 червня  2019 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Майбороду Світлану Юріївну на посаду головного спеціаліста з питань виконання бюджету району у місті відділу бухгалтерського обліку та звітності як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

20 травня  2019 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Довгопол Альону Олександрівну на посаду головного спеціаліста загального відділу як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

02 травня  2019 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Кондрашову Ганну Володимирівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

14 березня 2019р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Подобу Юлію Сергіївну на посаду провідного спеціалістасектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 березня  2019 року, розпорядженням голови Суворовської районної у  м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Тимошенко Аллу Михайлівну на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

13 грудня  2018 року, розпорядженням голови Суворовської районної у     м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Латул-Щербакова Антона Івановича на посаду головного спеціаліста управління праці та соціального захисту населення як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

03 грудня  2018 року, розпорядженням голови Суворовської районної у     м. Херсоні ради  Задніпряним А.В. призначено Митковського Дмитра Сергійовича на посаду провідного спеціаліста загального як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

03 вересня 2018 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Шеремет Наталію Ігорівну на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

10 липня 2018 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Чубатова Олександра Томасовича на посаду завідувача сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

01 лютого 2018 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Машкаринець Тетяну Іванівну на посаду спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 листопада 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Андрущенко Інну Миколаївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 листопада 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Борисенко Ірину Григорівну на посаду спеціаліста І категорії сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

11 жовтня 2017 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Красьоху Майю Юріївну на посаду провідного спеціаліста сектора з питань житлового господарства району відділу з питань життєдіяльності району як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 серпня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Москальову Катерину Анатоліївну на посаду завідувача сектора захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відділу з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

05 липня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Ситнік Юлію Євгенівну на посаду головного спеціаліста загального відділу як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

14 червня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Михайлюк Оксану Юріївну на посаду головного спеціаліста сектора з розвитку інфраструктури та благоустрою району відділу з питань життєдіяльності району як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

04 травня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Бублик Катерину Валентинівну посаду провідного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

03 квітня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Цокотун Ганну Вікторівну посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшов за конкурсом.

03 квітня 2017 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Рашкову Світлану Сергіївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) як переможця конкурсу.

03 квітня 2017 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Лисенко Інну Петрівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

03 квітня 2017р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Акімову Оксану Петрівну на посаду спеціаліста І категорії сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 грудня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Федіну Олену Юріївну на посаду спеціаліста І категорії служби у справах дітей як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

19 жовтня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Пидорича Володимира Васильовича на посаду завідувача відділу з питань жіттєдяльності району як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

23 вересня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Ніколаєнко Ларису Вікторівну на посаду заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку та звітності (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

28 липня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Зуб Ірину Володимирівну на посаду заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

13 липня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Неділько Наталю Вікторівну на посаду головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

06 липня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Сичову Вікторію Володимирівну на посаду спеціаліста сектора захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відділу з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

04 липня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Радченко Олену Олександрівну на посаду завідувача сектора захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи відділу з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

07 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Конюшенка Юрія Анатолійовичана посаду радника голови ради з питань юридичного забезпечення.

07 червня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Устиненка Олега Володимировича на посаду заступника начальника служби у справах дітей як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

07 червня 2016 р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Цвєт Ірину Володимирівну на посаду головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

02 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Муленко Олену Олексіївну на посаду головного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

02 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Кроль Людмилу Василівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

02 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Корженевську Тетяну Георгіївну на посаду спеціаліста І категорії сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В., призначено Голенка Олександра Юрійовича на посаду завідувача сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи, як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

01 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В., призначено Калюжного Дмитра Анатолійовича на посаду завідувача відділу з питань життєдіяльності району, як такого, що успішно пройшов за конкурсом.

01 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В., призначено Войлокову Олену Михайлівну на посаду головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Клєпікову Оксану Володимирівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 червня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Бондар Марію Володимирівну на посаду спеціаліста І категорії сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

04 травня 2016р., розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В., призначено Дуднік Галину Григорівну на посаду головного спеціаліста сектора з питань сім’ї та охорони дитинства служби у справах дітей, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

30.03.2016 рішенням VІ сесії VІІ скликання районної у м. Херсоні ради, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. від 07.04.2016 року було призначено Добуша Ярослава Тарасовича на посаду керуючого справами виконавчого комітету районної у м. Херсоні ради

12 березня 2016 року розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Стародубець Олену Петрівну на посаду провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління праці та соціального захисту населення

12 березня 2016 року розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Синельник Тетяну Геннадіївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту на час декретної відпустки основного працівника

12 березня 2016 року розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Осіпову Олександру Вікторівну на посаду спеціаліста І категорії служби у справах дітей

02 лютого 2016 року розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряним А.В. призначено Кожухар Людмилу Анатоліївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення.

05 січня 2016 року рішенням І сесії VІІ скликання обраний заступником голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Рубанець Віталій Васильович.

29 грудня 2015 року рішенням І сесії VІІ скликання обраний головою Суворовської районної у м. Херсоні ради Задніпряний Андрій Вікторович.

22 грудня 2015 року розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Щербину Вікторію Вікторівну на посаду головного спеціаліста відділу з питань праці та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення.

20 листопада 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Повод Ірину Геннадіївну, на посаду провідного спеціаліста служби у справах дітей, як таку, що пройшла за конкурсом.

12 листопада 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Бондарчук Тетяну Олександрівну на посаду головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що пройшла за конкурсом.

12 листопада 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Завадську Тетяну Володимирівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що пройшла за конкурсом.

12 листопада 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Максименко Ганну Леонідівну, на посаду провідного спеціаліста сектора персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги відділу з питань соціального захисту населення управління праці, як таку, що пройшла за конкурсом.

22 вересня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Алтуніну Інну Миколаївну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що пройшла за конкурсом.

07 вересня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Осокіну Марину Петрівну з на посаду провідного спеціаліста служби у справах дітей, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 вересня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Шкурат Тетяну Іванівну з на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, на час декретної відпустки основного працівника, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

27 серпня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Круглякову Ірину Леонідівну з на посаду провідного спеціаліста сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

19 серпня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Зелінського Сергія Олександровича на посаду спеціаліста І категорії загального відділу, як такий, що успішно пройшов за конкурсом.

17 серпня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Кобилянську Марину Олександрівну з на посаду спеціаліста І категорії сектора прийому громадян відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

03 серпня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Скогарєву Катерину Віталіївну на посаду спеціаліста І категорії служби у справах дітей, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

07 липня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Царіцину Валентину Анатоліївну на посаду спеціаліста І категорії сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

01 липня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Подолянську Інну Володимирівну на посаду заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера управління праці та соціального захисту, як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

23 червня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Резнікову Ірину Олександрівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення, як таку, що пройшла за конкурсом.

23 червня 2015 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Бебік Елеонору Вікторівну на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців, як таку, що пройшла за конкурсом.

09 жовтня 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Іванічеву Галину Петрівну на посаду спеціаліста ІІ категорії - державного соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення, як таку, що пройшла за конкурсом.

26 серпня 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Бебік Елеонору Вікторівну на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців на період декретної відпуски основного працівника, як таку, що пройшла за конкурсом.

21 травня 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Поліщук Кристину Олегівну на посаду заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

21 травня 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Сорокунську Ольгу Григорівну на посаду головного спеціаліста з питань виконання бюджету району у місті відділу бухгалтерського обліку та звітності як таку, що успішно пройшла за конкурсом.

17 лютого 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Антохіну Юлію Леонідівну на посаду заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку та звітності-головного бухгалтера на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як таку, що успішно пройшла за конкурсом з випробувальним терміном на три місяці.

03 лютого 2014 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Хмельницьку Марію Володимирівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як таку, що пройшла за конкурсом.

11 грудня 2013 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Савчук Тетяну Семенівну на посаду спеціаліста І категорії сектора з питань сім’ї та охорони дитинства служби у справах дітей як таку, що пройшла за конкурсом.

11 листопада 2013 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Дудник Наталію Миколаївну з на посаду спеціаліста ІІ категорії сектора з питань житлового господарства району відділу з питань життєдіяльності району, як таку, що пройшла за конкурсом.

29 квітня 2013 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Чокас Тетяну Степанівну на посаду спеціаліста ІІ категорії сектора з питань житлового господарства району відділу з питань життєдіяльності району як таку, що пройшла за конкурсом.

22 березня 2013 року , розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Сергеєву Ірину Володимирівну на посаду провідного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу з питань призначення державної допомоги управління праці та соціального захисту населення на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як таку, що пройшла за конкурсом.

19 березня 2013 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Велику Анастасію Вікторівну на посаду провідного спеціаліста служби у справах дітей як таку, що пройшла за конкурсом.

29 грудня 2012 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Найденка Євгена Євгеновича на посаду провідного спеціаліста служби у справах дітей як такого, що пройшов за конкурсом.

04 грудня 2012 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М.Ф., призначено Кравцову Олену Сергіївну на посаду провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців як таку, що пройшла за конкурсом.

10 серпня 2012 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М. Ф., призначено Домбовську Вікторію Федорівну на посаду головного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності як таку, що пройшла за конкурсом.

14 березня 2012 року, розпорядженням голови Суворовської районної у м. Херсоні ради Дурницьким М. Ф. призначено Авласову Вікторію Олександрівну на посаду головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи, як таку, що пройшла за конкурсом.