24.06.2026 15:03 Вік: 9 hrs
Категорія: Новини


З травня 2026 року Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Центрального району м. Херсона став учасником Проєкту «Посилення реагування та готовності місцевих центрів соціальних служб у гуманітарній сфері в Україні», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (UNICEF) (https://www.facebook.com/UNICEFUkraine) в Україні разом з Асоціацією міст України (https://www.facebook.com/auc.org.ua/?locale=uk_UA) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Для участі у Проєкті залучені 370 осіб/сімей з дітьми, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громаді та є особливо вразливими до наслідків війни.

У рамках Проєкту облаштовано кімнату для психосоціальної підтримки, залучено кваліфікованого психолога, який щотижня проводить тренінги та індивідуальні консультації, спрямовані на емоційне розвантаження учасників, зниження тривожності, відновлення внутрішнього ресурсу та створення атмосфери довіри, спокою й психологічної безпеки. Більше 50 осіб взяли участь в тренінгах.

Для постраждалих осіб було придбано та видано 200 гігієнічних наборів, 287 наборів постільної білизни, 200 наборів рушників.

Робота над реалізацією Проєкту запланована до 31.08.2026.

 

#АМУ #UNICEFUkraine