>
< Ти Як?
30.05.2025 14:13 Вік: 15 days
Категорія: Новини


ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ЗА ТРАВЕНЬ 2025 РОКУ

Працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Центрального району м. Херсона за травень 2025 року було прийнято на обслуговування 23 особи, які звернулися особисто до Територіального центру. З ними проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо послуг, які надаються Територіальним центром, складено акти матеріально-побутових умов проживання, з’ясовано потреби у наданні соціальних послуг та оформлено договір на обслуговування.

У відділенні соціальної допомоги вдома станом на 30.05.2025 року на обліку перебуває 242 особи. Соціальними робітниками відділення реалізовано 3679 заходів соціальної послуги догляд вдома (придбання та доставка продуктів харчування, медикаментів, приготування їжі, прибирання помешкань, здійснення санітарно-гігієнічних заходів, оплата комунальних послуг, доставка питної води, забезпечення гуманітарною допомогою тощо).

У відділенні денного перебування на обліку перебуває 3312 осіб. Працівниками відділення денного перебування здійснено 4665 заходів з надання соціальних послуг, таких як: представництво інтересів, соціальна адаптація, консультування.

Перукарем територіального центру було надано 174 перукарські послуги.

Медичною сестрою надано 550 соціально-медичних послуг.

На урядову гарячу лінію звернулося 6 осіб. З приводу фактів домашнього насилля у родині до правоохоронних органів надійшли скарги від 2 осіб непрацездатного віку. Цих осіб було запрошено до установи, проведено консультаційну роботу щодо послуг, які надаються Територіальним центром, з’ясовано їх потреби.

Соціальним таксі соціальні робітники Територіального центру здійснили 9 супроводів підопічних відділення соціальної допомоги вдома до медичних закладів. 

Територіальним центром надано гуманітарну допомогу:

- 2100 осіб отримали набір гігієни від ХМВА (РСРМ – Польський центр міжнародної допомоги);

- 651 особа отримала набір підгузків для дорослих (2874 уп.) від ХМВА (РСРМ– Польський центр міжнародної допомоги);

- 49 осіб отримали продуктові набори від ХМВА (ГО «Бог любить тебе»);

- 2 особи отримали ТЗР (стілець туалетний від ХМВА (ГО «НДЦ Флогістон Тім») та матрац протипролежневий – від благодійників);

- 102 особи отримали б/в речі (802 шт.) від благодійників.