Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 04 січня 1965 року № 10/1 «Про утворення районів у містах Сімферополі, Херсоні та Чернівці Української РСР» в місті Херсоні Херсонської області було утворено Дніпровський, Комсомольський і Суворовський райони.
У зв’язку з проведенням виборів до місцевих рад і організацією районів у місті розпорядженням виконавчого комітету Херсонської міської ради депутатів трудящих від 05 лютого 1965 року № 21-р були тимчасово зараховані на посади голів виконкомів районних рад депутатів трудящих: Дніпровської – Панченко В.П. і Суворовської – Афанасьєв І.С. з 01 лютого 1965 року та Комсомольської – Донцов П.Д. з 08 лютого 1965 року, яким було доручено організувати роботу, пов’язану з проведенням виборів у місцеві ради.
14 березня 1965 року було проведено перші вибори районних рад міста Херсона, за підсумками, було обрано до Дніпровської районної ради – 149 депутатів, Комсомольської районної ради – 144 депутати і Суворовської районної ради – 148 депутатів.
19 березня 1965 року відбулася перша організаційна сесія Суворовської районної ради, на якій головою виконавчого комітету було обрано Смілянця Михайла Ісаковича, секретарем – Шевченка Федора Мойсейовича.
06 квітня 1965 року було проведено перше засідання виконавчого комітету Суворовської районної ради.
Протягом кількох десятиліть границі внутрішньо міських районів у місті Херсоні змінювалися та уточнювалися.
Останні зміни в адміністративно-територіальному устрої районів міста було проведено у 1986 році.
Рішенням виконавчого комітету Херсонської обласної ради народних депутатів від 21 листопада 1986 року № 401/20 «Про зміни в адміністративно-територіальному устої окремих районів області», було виділено село Степанівку в окремий населений пункт, віднесено його до категорії сільських населених пунктів з утворенням сільської ради народних депутатів та передано Степанівську сільську раду народних депутатів в підпорядкування Суворовській районній раді міста Херсона.
Визначні події на території Суворовського району, за документами держархіву області:
У 1965 році у м. Херсоні відкрито ЦУМ (Центральний універсальний магазин) на вул. Ушакова.
У листопаді 1965 році на Виставці досягнень Народного господарства СРСР у Москві продукція Херсонського машинобудівного заводу імені Г.І. Петровського відзначена Золотою медаллю ВДНГ.
13 березня 1967 року відбулась урочисто-траурна церемонія перепоховання невідомого солдата та запалення вічного вогню у парку Слави м. Херсона.
У 1967 році відкрито філію Миколаївського кораблебудівного інституту (НКІ) у м. Херсоні.
13 березня 1969 року встановлено монумент «Танк Т-34» у парку Слави м. Херсона на честь 25-річчя визволення Херсонщини від німецько-нацистських окупантів.
15 квітня 1970 року відкрито кіноконцертний зал «Ювілейний» у м. Херсоні.
30 червня 1977 року здано в експлуатацію будівлю міськвиконкому по вул. Ушакова, 37 (архітектор М.Костюченко).
13 березня 1978 року в день святкування 34-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників в парку ім. Ленінського комсомолу відкрито пам’ятник Миколі Суботі, уродженцю Херсона, якому за сміливість та відвагу при визволенні рідного міста посмертно присвоєне звання Героя Радянського Союзу.
У 1980 році здано в експлуатацію перший житловий будинок у Таврійському мікрорайоні.
У 1986 році створено меморіальний музей-квартиру Б. А. Лавреньова в м. Херсоні.
3 липня 1991 році вийшла в ефір перша програма Херсонського телебачення «Скіфія».