На контролі комісії... >
< 5 грудня – Міжнародний День волонтера
07.12.2017 09:56 Вік: 1 year
Категорія: Новини

«Молодь обирає здоровий спосіб життя» (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом)


З метою підвищення серед учнівської та студентської молоді рівня обізнаності про ВІЧ/СНІД, шляхи зараження та засоби лікування, профілактики та збереження від вірусу, популяризації здорового способу життя серед підростаючого покоління, за участі представників кабінету «Клініка, дружня для молоді» комунального закладу «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша», Херсонського обласного центру з профілактики та боротьби зі СПІДом, служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради, Української православної церкви Київського патріархату, 30 листопада 2017 року, на базі Херсонської центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки, відбувся заключний етап інформаційної акції «Моє здоров’я, моє право».

У заході взяли участь учні та студенти Херсонського вищого професійного училище ресторанного господарства та Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.

У рамках акції, підлітки та молодь отримали від фахівців достовірну інформацію про ситуацію з ВІЛ/СНІДом в Україні та Херсонській області, взяли участь у перегляді тематичного фільму, тренінгу з навичок безпечної поведінки «Мій вибір», інтерактивній грі «Відкритий мікрофон», онлайн – анкетуванні.

Крім того, учасники інформаційної акції «Моє здоров’я, моє право».

могли ознайомитися із книжковою експозицією «Знати, щоб жити».

Наприкінці заходу молодь створила квест «Червону стрічку носять небайдужі», яка символізує надію, що об’єднує всіх людей у боротьбі зі СНІДом».

Захід було висвітлено знімальною групою філії НТКУ «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».