>
< У районі стартував Всеукраїнський тиждень права
07.12.2017 12:21 Вік: 343 days
Категорія: Новини


06 грудня відбулося пленарне засідання 21 сесії Суворовської районної у м. Херсоні ради. На початку сесії, голова районної ради - Задніпряний А.В., привітав депутатів, голів ОСББ і ЖБК, голів квартальних комітетів, усіх присутніх, з Днем волонтера, Днем Збройних Сил України та щиро подякував за сумлінну працю на благо громади району, активну участь у розбудові самоврядування.

 З нагоди Дня місцевого самоврядування він вручив Почесні Грамоти і Подяки від імені Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Херсонського міського голови та районної ради.

Було розглянуто питання порядку денного:

Про затвердження звіту про виконання бюджету району у місті за 9 місяців              2017 року.

 

2. Про внесення змін до бюджету Суворовського району у місті Херсоні на 2017 рік, затвердженого рішенням районної  у місті ради від 27.12.2016                  № 105 «Про бюджет Суворовського району у місті Херсоні на 2017 рік».

 

3. Про внесення змін до кошторису видатків та календарного плану на 2017 рік районної програми «Благоустрій, розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Суворовського району на 2016-2020 роки».

 

4. Про роботу управління праці та соціального захисту населення району щодо виконання районних програм та надання різних видів державної допомоги соціально - незахищеним верствам населення.

 

 

5. Про виконання Програми висвітлення діяльності Суворовської районної у м.Херсоні ради, депутатів, її виконавчих органів та посадових осіб у засобах масової інформації.

 

6. Звіт завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців щодо виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» на території Суворовського району.

 

7. Про затвердження розпоряджень голови ради, виданих у міжсесійний період.

 

8. Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань голові районної у м. Херсоні ради.

 

9. Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань заступникам голови районної у м. Херсоні ради.

 

Розглянуто депутатські запити і звернення.

З усіх питань порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення.