Протипожежна безпека у побуті! >
07.12.2017 12:30 Вік: 343 days
Категорія: Новини

Районна конференція «Підліток-Суспільство-Закон»


У рамках Всеукраїнського тижня права, за ініціативи голови Суворовської районної у м. Херсоні ради А.Задніпряного, на базі Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відбулася районна конференція на тему. «Підліток-Суспільство-Закон», основною метою якої є інформування та роз’яснення серед учнівської та студентської молоді основних положень законодавства, нормативно – правових актів України щодо відповідальності за вчинення правопорушень, безпечної поведінки в навчальному закладі та побуті.

Для учнів, студентів та курсантів, які представляли Херсонський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Вище професійне училище № 2 м. Херсона, Херсонське училище культури, Херсонську державну Морську академію, Херсонський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету виступили представники органів юстиції, силових структур, соціальних служб та громадських організацій.

Учасники заходу з цікавістю ознайомились з правоосвітнім проектом  «Я маю право» та методами управління агресією серед підлітків, отримали інформацію щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за скоєння правопорушень та злочинів, правил поводження із вибухонебезпечними предметами часів Другої світової війни та завезеними із зони антитерористичної операції.

Крім того, для учнівської та студентської молоді було показано тематичні відеосюжети щодо перебування малолітніх правопорушників  в місцях позбавлення волі.