МКП «Херсонський водоканал» інформує: >
< Про діяльність служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради за 2017 рік
09.01.2018 16:41 Вік: 342 days
Категорія: Новини

Служба у справах дітей інформує:


Відповідно до плану роботи виконкому Суворовської районної у м. Херсоні ради, 05 січня 2018 року, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради – заступник голови комісії Калюжний Д.А.

Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону дитинства", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про освіту", "Про соціальні послуги", "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю" комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток., а саме:

         1. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду щодо визначення місця проживання малолітньої дитини. 

         2. Про встановлення опіки над малолітнім.

         3. Про визначення способу участі батька  у вихованні   дітей.

          4. Про припинення опіки над малолітнім.

         5.Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав батька  у відношенні малолітньої дитини.

         6. Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про недоцільність позбавлення батьківських прав батька  у відношенні малолітньої дитини.

          7. Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

           8. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.