Покликані робити добро >
05.03.2018 16:32 Вік: 287 days
Категорія: Новини


 

 05 березня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії  Задніпряний А.В.

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про освіту», «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю» комісія розглянула питання, які направлені на забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, а саме:

1.Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність позбавлення батьківських прав у відношенні малолітніх  дітей.                                            

         2.Про неналежне виконання матір'ю батьківських обов’язків у відношенні малолітнього сина.                  

3. Про встановлення опіки над малолітньою дитиною-сиротою.                          4.Про надання малолітній дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та встановлення опіки над нею.

         5. Про затвердження до Херсонського міського суду Херсонської області висновку щодо визначення способу участі батька у вихованні малолітнього сина.

         6.Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

          7. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення, які направленні на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.