>
< Цирк приїхав!!!
11.04.2018 16:37 Вік: 285 days
Категорія: Новини


 ОСББ Суворовського району своїм прикладом в черговий раз довели, що не треба великих коштів, щоб навести порядок на прилеглих територіях. Головне – ініціатива, підтримка та бажання самих мешканців жити в красивих та охайних будинках, з облаштованими дитячими майданчиками, де гарно відпочивати як батькам, так і дітям.

У Суворовському районі проходить двомісячник з санітарного стану та благоустрою району, спеціалістами відділу з питань життєдіяльності проводяться рейди з перевірки, контролюється виконання робіт.

Біля будинків ОСББ «Промінь», «Ера», «Покришева,16», «Інтузіаст», «Карбишева,6», «Карбишева,36», «Карбишева,26», «Покришева, 8», «49ХГД-45», «Таврія-26», «Родина» - зелені зони перекопані та доглянуті, висаджені квіти, зроблені декоративні паркани, побілені бордюри.

ОСББ «200 років Херсона, 25» - встановлено пандус та викладено декоративною плиткою сходи до під’їзду, «Кутузова, 8» - пофарбована альтанка для відпочинку та дитячий майданчик.

 ОСББ «Южанка-14», «Херсонець», «Покришева,14», «Таврія-8» - спільними зусиллями прибрали велику зелену зону загального користування.