>
< Благодійність — як норма життя!
16.04.2018 14:34 Вік: 2 yrs
Категорія: Новини

Життя не зміряне роками...


Сто років для світу – маленький відрізок у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. 13 квітня 2018 року, сонячного весняного дня, свій 100-річний ювілей святкувала мешканка Суворовського району - Борисенко Дора Захарівна. У цей день, до світлої оселі жінки, з привітаннями прийшли: директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м.Херсона - Тетяна Сластеніна, завідувач відділення соціальної допомоги вдома - Олена Осипова та соціальний робітник - Ольга Карагуца.

Директор Територіального центру, у якому отримує соціальні послуги Дора Захарівна, побажала їй міцного здоров’я, миру, добробуту, родинного затишку і тепла. Незважаючи на свій поважний вік, усі вітання Дора Захарівна приймала особисто. Навіть у свої 100 років, ця чарівна жінка не втратила любові до життя. Вже протягом 7 років, до її оселі приходить соціальний робітник, яка допомагає жінці у домашніх справах та разом вони обговорюють питання сьогодення. Для своїх рідних ювілярка залишається берегинею роду. За сто років Дора Захарівна пережила чимало: важкі випробування воєнних років та голоду, біль втрати найрідніших людей (чоловіка і сина) але, попри все - постійно жила з вірою у серці.

Секретом свого довголіття Дора Захарівна вважає наполегливу працю, віру в добро, людей та Бога. ЇЇ відношення до своїх дітей, родини, чуйність і доброзичливість, повага і щире ставлення до людей, щоденна праця - зразок для наслідування.

Дорі Захарівні доля подарувала довгий вік, то ж бажаємо ювілярці міцного здоров’я і родинного тепла!

На довгих стежках Вашої ниви

Будьте завжди Ви здорові й щасливі!