Служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради інформує: >
<  Життя не зміряне роками...
20.04.2018 15:38 Вік: 2 yrs
Категорія: Новини


19 квітня, керівником Суворовської районної у м. Херсоні ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Андрієм Задніпряним, було проведено штабне тренування за темою: «Організація діяльності органів управління та сил цивільного захисту Суворовського району міста Херсона при виникненні надзвичайної ситуації, пов’язаної із проривом греблі Каховської ГЕС та катастрофічним затопленням території району».

Було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Суворовського району під головуванням Задніпряного А.В. – голови районної у м. Херсоні ради.

Було проведено засідання комісії з питань евакуації Суворовського району м.Херсона під головуванням Калюжного Д.А.– заступника голови ради з питань діяльності виконавчих органів ради.

У штабному тренуванні взяли участь представники:

- Суворовського РВ м. Херсона Головного управління ДСНС України у Херсонській області;

- Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області;

- КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша»;

- КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс»;

- Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша;

- Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;

- Херсонського державного університету;

- КП «Кіновідеопрокат».

У ході тренування було видано Наказ керівника Суворовської районної у м. Херсоні ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту від 19.04.2018 № 5 «Про проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у зоні катастрофічного затоплення», відпрацьовані та надані до відділу з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради донесення: «Про отримання сигналу», «Про факт виникнення надзвичайної ситуації», «Про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації», затверджено ряд протокольних рішень.