Шановні мешканці! >
20.04.2018 15:40 Вік: 2 yrs
Категорія: Новини

Служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради інформує:


З метою виявлення незаконного працевлаштування неповнолітніх у місцях роздрібної торгівлі, попередження негативних проявів серед підлітків, працівниками служби у справах дітей, спільно із представниками Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, 19 квітня було проведено профілактичний рейд «Підліток», яким було охоплено проспект Ушакова, вулиця Суворова, парк «Херсонська фортеця» та Шевченківський парк.

Незаконно працевлаштованих у місцях роздрібної торгівлі, не виявлено. З керівниками та представниками зазначених закладів проведено інформаційно – попереджувальну роботу щодо незаконного використання праці підлітків.

Учасниками рейду було виявлено факти вживання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнопаління у громадських місцях. З підлітками проведено профілактичну бесіду, їх попереджено про відповідальність за скоєння протиправних дій та порушення громадського порядку.

Складено 4 адміністративні протоколи за ст. ст. 175(1) та 178 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях; розпиття пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).