Чорнобиль – трагедія українського народу >
< 100 років милосердя
26.04.2018 09:03 Вік: 270 days
Категорія: Новини


Сьогодні, 25 квітня, відбулася чергова 24 сесія Суворовської районної  у  м. Херсоні ради сьомого скликання. Було розглянуто питання порядку денного:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету району у місті за 2017 рік.

2. Про підсумки роботи Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона у 2017 році.

3. Про роботу постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та прав людини.

4. Про роботу постійної комісії з питань планування розвитку району, обліку, бюджету та фінансів.

5. Про роботу постійної комісії  з питань життєдіяльності району.

6. Про затвердження Програми зайнятості населення Суворовського району м. Херсона на 2018-2020 роки.

7. Про затвердження розпоряджень голови ради, виданих у міжсесійний період.

Депутати підтримали депутатський запит до Верховної ради України щодо спрощення процедури проведення судово-медичної експертизи при похованні, депутатські запити і звернення до Херсонського міського голови.

 

 

Сьогодні відбулася чергова 24 сесія Суворовської районної  у  м. Херсоні ради сьомого скликання, на якій було заслухано голів постійних депутатських комісій про роботу у 2017 році,  звіт про виконання бюджету району та про підсумки роботи Територіального центру соціального обслуговування Суворовського району у 2017 році, затверджено Програму зайнятості населення Суворовського району м. Херсона на 2018-2020 роки.