Пам’ять вічно жива! >
08.05.2018 09:11 Вік: 258 days
Категорія: Новини

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, Голів ОСББ, ЖБК, ОСН, громадян!


БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ СПРАВА КОЖНОГО!

Розпочинається період вегетації шкідливого карантинного бур’яну Амброзії полинолистої. Поширення цієї рослини спричиняє алергічні реакції (кількість захворівши щороку зростає), погіршує санітарний стан довкілля, призводить до порушення в міській екосистемі.

Амброзія не має природних ворогів і відрізняється надзвичайною життєздатністю (здатна пригнічувати та витісняти культурні та дикорослі рослини).

Тому, з метою забезпечення благоустрою на території міста, інформуємо про необхідність проведення у період з травня по жовтень заходів із локалізації та ліквідації амброзії полинолистої.

У разі виявлення амброзії варто вживати заходів негайно!!! До початку періоду цвітіння (середина липня – вересень) рослина становить набагато меншу загрозу. Знищення рослини у цей період запобігає утворенню пилку та насіння, що обмежує її здатність поширюватися та шкідливо впливати на здоров’я людей.

До початку цвітіння доцільно проводити роботи зі скошування, однак краще виривати рослину з коренем. Оскільки амброзія має значну здатність до нарощування вегетативної маси (за сприятливих умов до 50 см. На тиждень). Стебла краще спалювати. Перед знищенням необхідно захистити обличчя респіратором, а тіло – одягом.

Насамкінець слід зазначити, що відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя» обов’язок утримувати земельні ділянки на території в належному санітарному стані покладається не тільки на органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також на підприємства, установи, організації та всіх громадян.

 

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖІ! Долучайтеся до впорядкування міста!

 

РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ!