>
< До уваги керівників підприємств, установ, організацій, Голів ОСББ, ЖБК, ОСН, громадян!
08.05.2018 13:21 Вік: 258 days
Категорія: Новини

Пам’ять вічно жива!


Пам’ять… Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Минуло 73 роки з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті:

 

Їх прийняла війна, лишивши списки

загиблих у праведнім бою,

застигли в тузі обеліски,

в гранітнім каменнім строю.

 

8 травня, в День пам’яті та примирення, представники ветеранських організацій, мешканці Херсона, керівництво Суворовського району, депутати районної ради, учнівська молодь зібралися на Меморіальному кладовищі, щоб віддати данину пошани своїм дідам, батькам - вічно молодим солдатам і офіцерам, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, тим, хто поліг смертю хоробрих та всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна.

На мітингу виступили: голова Суворовської районної  у м. Херсоні ради - Задніпряний Андрій Вікторович; Фурсенко Ольга Захарівна – «Почесний ветеран України», член президії Суворовської ради ветеранів;  народний вокальний  ансамбль «Береза» Херсонського обласного палацу культури, художній керівник – Розум Валентина Іллівна.

Літію за загиблими у роки Другої світової війни провів настоятель храму Всіх Святих – Віталій Дорошко.

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про великий подвиг воїнів-захисників житиме! Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!