>
< Пам’ять вічно жива!
11.05.2018 15:10 Вік: 255 days
Категорія: Новини


10 травня 2018 року, у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище», відбувся єдиний День цивільного захисту, в якому взяли участь 230 учнів закладу. Розпочався він із шикування учнів на ранковій лінійці, привітання і настанови начальника цивільного захисту, директора училища - Олімської Євгенії Павлівни.

У проведенні Дня цивільного захисту взяли участь: провідний спеціаліст сектора з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Суворовської районної у м.Херсоні ради - Майданюк В.О., начальник піротехнічного відділення групи піротехнічних та спеціальних водолазних робіт, капітан служби цивільного захисту - Сіроштан С.В., фельдшер пункту охорони здоров’я аварійно-рятувального загону- Мелишев Г. Є.

Учасники заходу з інтересом слухали Сіроштана С.В., який розповів про дії та заходи безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами, показав присутнім міни, гранати, гранатомети і вогнемети. Савельєв І.О. ознайомив учнів з методами та засобами надання першої медичної допомоги при пораненнях. Після уроків учні провели екстрену евакуацію, навчальне пожежогасіння, змагалися у надяганні протигазу, загальновійськового комплекту, тренувалися у наданні першої медичної допомоги.

І місце у командному заліку посіла група ККТ -30 (класний керівник - Возниця Б.В.), ІІ місце - група ОСБ -1 (класний керівник- Безносенко Н.В.), ІІІ місце - група ККТ-29 (класний керівник - Григор’єва С.Я.) і були заслужено нагороджені солодкими призами. День ЦЗ був насиченим, цікавим і корисним.