Шановні мешканці!  >
< Розстрочення та відстрочення заборгованості по сплаті ЄСВ законодавством не передбачено
07.09.2018 14:51 Вік: 2 yrs
Категорія: Новини


07 вересня 2018 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів голова районної у м. Херсоні ради – голова комісії  Андрій Задніпряний.

На виконання законів України щодо забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», комісія розглянула питання, спрямовані на реалізацію прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток:

- Про визначення способу участі батька у вихованні малолітньої дитини.

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність скасування усиновлення дитини.

- Про затвердження висновку до Херсонського міського суду Херсонської області про доцільність/недоцільність позбавлення батька/матері батьківських прав відносно малолітньої/неповнолітньої дитини.

- Про розгляд звернень громадянки стосовно родини її доньки та онуків.

- Про зміну опікуна над малолітньою дитиною.

- Про дозвіл на відчуження майна, яке на праві власності, або на праві користування належить дітям.

- Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за графіком.

З усіх питань порядку денного було прийнято рішення на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей.